Czekolada

Wygląd:  List Grid

Wyświetlanie wszystkich 8 wyników

 • Brand: Rūta

  Doskonałe na prezent!

  Mistrzowie Fabryki Słodyczy „Rūta” przedstawiają pięknie wyglądającą BIAŁĄ CZEKOLADĘ Z JAGODAMI I OWOCAMI w nowym, stylowym opakowaniu. To piękny produkt na przeróżne okolicznościowe okazje. Opakowanie zawiera 500 gram pysznej czekolady.

  69,00  49,00 
 • Brand: Rūta

  Ręcznie robione czekoladki zestaw „Ruta” – ponad sto lat doświadczenia, wynika z wysokiej jakości i tradycji.
  Zestaw zawiera czekoladki z następującymi nadzieniami: smaku cappuccino, karmel i czekolada mleczna,  Champs-kremy,  orzechy laskowe i kruszonego ziarna kakao, krem kakaowy, marcepanu, biała czekolada i suszone śliwki.

  25,00 
 • Brand: Rūta

  Kwaśne jagody i słodkie truskawki. Aromatyczne – cenne owoce, nie tylko do dekoracji, ale również, by uzupełniać białą czekoladę w różnych smakach.

  12,00 
 • Brand: Laima

  Ciemna czekolada Wileńska Laima – 100 gram. Bardzo popularna i smaczna czekolada. Zawartość kakao minimum 48%.

  6,99 
 • Brand: Rūta

  Doskonałe na prezent!

  Mistrzowie Fabryki Słodyczy „Rūta” prezentują wam czekoladę z orzechami i owocami – ulubioną przez wielu, która przeszła próbę czasu – w nowym stylowym opakowaniu. Ta czekolada zawiera orzechy laskowe i migdały cenione na całym świecie, a także kawałki suszonego ananasa i sułtanki. Rozkoszuj się delikatnie topiącą się ciemną czekoladą ze wspaniałymi odcieniami orzechów i suszonych owoców.

  69,00  49,00 
 • Brand: Rūta

  Jest to oryginalna czekolada dla smakoszy łącząca delikatność i gorzkość miłośników czekolady.

  12,00 
 • Brand: Rūta

  Czekolada z tymiankiem bardzo bogata w błonnik.

  12,00 
 • Brand: Rūta

  Doskonałe na prezent!

  Mistrzowie Fabryki Słodyczy „Rūta” prezentują wam czekoladę z orzechami laskowymi i żurawiną – ulubioną przez wielu, w nowym stylowym opakowaniu. Ta czekolada zawiera orzechy laskowe i żurawinę, cenioną na całym świecie. Rozkoszuj się delikatnie topiącą się ciemną czekoladą ze wspaniałymi odcieniami orzechów laskowych i żurawiną.

  69,00  49,00 
×
×
×
×