hiszpańskie

Wygląd:  List Grid

Wyświetlanie wszystkich 5 wyników

 • Brand: Argal Spain

  Hiszpańska dojrzewająca kiełbasa wyprodukowana z mięsa wieprzowego. Wyróżnia ją skórka z białym nalotem oraz intensywny smak. Wystarczy pokroić ją w plasterki i pyszna przekąska gotowa. W opakowaniu 3 sztuki.

  9,90 
 • Brand: Argal Spain

  Hiszpańska dojrzewająca kiełbasa wyprodukowana z mięsa wieprzowego. Wyróżnia ją skórka z białym nalotem oraz intensywny smak. Wystarczy pokroić ją w plasterki i pyszna przekąska gotowa.

  8,50 
 • Brand: Argal Spain

  Dojrzewający hiszpański ser półtwardy Semicurado z mleka krowiego, owczego i koziego. Bardzo smaczny ser.

  Ser sprzedajemy w całości. Waga 1 sztuki waha się od 2.80 do 3.00 kg.

  165,00 
 • Brand: Argal Spain

  Szynka Serrano to przysmak hiszpański, choć znana jest w całej Europie. Nazywana jest jest po prostu szynką górską. To surowe mięso wieprzowe , które dojrzewa od kilku miesięcy nawet do kilku lat. Podczas długiego dojrzewania i podsuszania traci ono niemal połowę swojej pierwotnej wagi. Surowe mięso soli się i suszy na górskim powietrzu .

  69,00 
 • Brand: Argal Spain

  Trzy klasyczne hiszpańskie wędliny w jednym.

  JAMON SERRANO

  Jamón serrano, szynka serrano – rodzaj hiszpańskiej szynki, surowej, podsuszonej tradycyjnymi metodami w specyficznym klimacie.

  CHORIZO EXTRA

  Naturalne, pikantne. Prawdziwa hiszpańska kiełbasa produkowana wyłącznie z wysokiej jakości wieprzowiny. Jej wyjątkowy smak to zasługa  procesu dojrzewania.

  SALCHICHON EXTRA

  Salami grubo mielone zostało starannie przyprawione solą, pieprzem oraz gałką muszkatołową. Wędlina poddana procesowi dojrzewania przez około 3 – 6 miesięcy charakteryzuje się wyrazistością smaku i aromatu.

  16,50 
×
×
×
×